Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Dezinfekcia PolyHMG - PolyWELL 0,25l

Dezinfekcia PolyHMG neobsahuje žiaden pridaný chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh, formaldehyd ani ťažké kovy a má vyrovnané pH. Eliminuje všetky druh... celý popis
Dostupnosť
do_5_tyzdnov
Číslo produktu:280001
Výrobca:AQUA LINE
Kompletné špecifikácie
Dezinfekcia PolyHMG neobsahuje žiaden pridaný chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh, formaldehyd ani ťažké kovy a má vyrovnané pH. Eliminuje všetky druhy baktérií, vírusov, rias a húb a odporúča sa použiť v nových studniach pred rozborom vody.  
Stiahnite si: Technický list a Návod na použie s tabuľkou pre určenie množstva prípravku na dezinfekciu. 
Oblasti použitia: 

studne,
jazierka,
nádrže,
vodojemy,
retenčné nádrže

Vlastnosti: 

Odstraňuje sfarbenie a zápachy organického pôvodu, má silné algicídne ("protiriasové") účinky.
Dezinfekcia vrtov, studní, vodných a retenčných nádrží. PolyWELL je určený najmä pre studne, ktoré boli vytopené po záplavách, či neboli dlhšiu domu využívané.
Aplikáciou dezinfekcie PolyWELL pomôžete vodnému zdroju regenerovať a vyčistiť sa. Vhodný je aj ako prevencia, kde vďaka zhlukovaniu baktérií dokážete vodu udržať dlhodobu čistú a kvalitnú.

AKO DEZINFEKCIA PolyHMG - PolyWELL 0,25l FUNGUJE?
PolyHMG s antimikrobiálními vlastnosťami, je zlúčenina Alkylu s kopolymérom na báze guianidu. Za svoju barkericídnufunkciu vďačí PolyHMG hlavne schopnostiam svojich funkčných skupín guanidu vytvárať väzby s bunečnou membránoupatogénnych mikróbov.
Po naviazaní prenikne funkčná skupina guanídov do cytoplazmy bunky a potlačí jej regulačnúfunkciu. Jej narušením spôsobí, že bunka nie je schopná fungovať tak, ako potrebuje a nakoniec zahynie.
Popis deštrukčného procesu bunky:- Prienik molekuly biocídu PolyHMG bunečnou membránou mikróbu.- Rozptyl pohltených molekúl PolyHMG cez celú bunečnú stenu.- Narušenie a zničenie cytoplazmatickej bunečnej membrány.- Obsah bunky uniká do medzibunečného priestoru destabilizovanou bunečnou membránou.- Nastáva bunečná smrť.
Všetky účinky sú namierené proti vírom, gram-pozitívnym a gram-negatívnym bakteriám, hubám a prvokom. Nadruhej strane však PolyHMG nepoškozuje bunky väčších organismov (tj. ľudské a zvieracie bunky) kvôli ich odlišnejmolekulárnej štruktúre a biochemickým vlastnostiam (napríklad naše bunky obsahujú cholesterol, ktorý pomáhá našubunečnú membránu stabilizovať) a odlišnosti našej cytoplazmy a bunečného jadra.
Produkty PolyHMG patria do triedy bezpečné látky s nízkou toxicitou pri požití alebo zasiahnutí pokožky. PolyHMG patrí do najnižšej III. triedy alergickej aktivity, tj. nespôsobuje žiadne alergie.

Etrix s. r. o.
Hôrka 354
05912 Hôrka

Fakturačné údaje:
IČO: 53558537
IČ DPH: SK2121407948
DIČ: 2121407948
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 41611/P
Bankové spojenie:Fio banka, a.s.
IBAN: SK6783300000002001934648 SWIFT: FIOZSKBA

 

Kontakty
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Copyright 2021 Etrix s. r. o. Hôrka 354, 05912 Hôrka IČO: 53558537. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk