Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 8-16 hod.)
0 ks
za
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Dezinfekcia PolyHMG - PolyWELL 1l

Dezinfekcia PolyHMG odstraňuje sfarbenie a zápachy organického pôvodu. Má silné algicídne ("protiriasové") účinky. Neobsahuje žiaden pridaný chlór, al... celý popis
Dostupnosť
skladom
Číslo produktu:280002
Výrobca:AQUA LINE
Kompletné špecifikácie
Dezinfekcia PolyHMG odstraňuje sfarbenie a zápachy organického pôvodu. Má silné algicídne ("protiriasové") účinky. Neobsahuje žiaden pridaný chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh, formaldehyd ani ťažké kovy a má vyrovnané pH. Eliminuje všetky druhy baktérií, vírusov, rias a húb a odporúča sa použiť v nových studniach pred rozborom vody.  
Dezinfekcia PolyWELL slúži na dezinfekciu vrtov, studní, vodných a retenčných nádrží je určená najmä pre studne, ktoré boli vytopené po záplavách, či neboli dlhšiu domu využívané. Aplikáciou tejto dezinfekcie pomôžete vodnému zdroju regenerovať a vyčistiť sa. Vhodná je aj ako prevencia, kde vďaka zhlukovaniu baktérií dokážete vodu udržať dlhodobu čistú a kvalitnú.
Oblasti použitia: 
- studne,
- jazierka,
- nádrže,
- vodojemy,
- retenčné nádrže
A dezinfekcia PolyHMG - PolyWELL 1l funguje?
PolyHMG s antimikrobiálnymi vlastnosťami je zlúčenina Alkylu s kopolymérom na báze guianidu. Za svoju funkciu vďačí PolyHMG hlavne schopnostiam svojich funkčných skupín guanidu vytvárať väzby s bunečnou membránou patogénnych mikróbov.
Po naviazaní prenikne funkčná skupina guanídov do cytoplazmy bunky a potlačí jej regulačnú funkciu. Jej narušením spôsobí, že bunka nie je schopná fungovať tak, ako potrebuje a nakoniec zahynie.
Popis deštrukčného procesu bunky:
- prienik molekuly biocídu PolyHMG bunečnou membránou mikróbu- rozptyl pohltených molekúl PolyHMG cez celú bunečnú stenu- narušenie a zničenie cytoplazmatickej bunečnej membrány- obsah bunky uniká do medzibunečného priestoru destabilizovanou bunečnou membránou- nastáva bunečná smrť

Všetky účinky sú namierené proti vírom, gram-pozitívnym a gram-negatívnym bakteriám, hubám a prvokom. Na druhej strane však PolyHMG nepoškozuje bunky väčších organizmov, (tj. ľudské a zvieracie bunky) kvôli ich odlišnej molekulárnej štruktúre a biochemickým vlastnostiam, (napríklad naše bunky obsahujú cholesterol, ktorý pomáhá našu bunečnú membránu stabilizovať) a odlišnosti našej cytoplazmy a bunečného jadra.
Produkty PolyHMG patria do triedy bezpečné látky s nízkou toxicitou pri požití alebo zasiahnutí pokožky. PolyHMG patrí do najnižšej III. triedy alergickej aktivity, tj. nespôsobuje žiadne alergie.
Stiahnite si: Technický list a návod na použitie s tabuľkou pre určenie množstva prípravku na dezinfekciu. 

Etrix s. r. o.
Hôrka 354
05912 Hôrka

Fakturačné údaje:
IČO: 53558537
IČ DPH: SK2121407948
DIČ: 2121407948
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 41611/P
Bankové spojenie:Fio banka, a.s.
IBAN: SK6783300000002001934648 SWIFT: FIOZSKBA

 

Kontakty
(Po-Pia, 8-16 hod.)
Copyright 2021 Etrix s. r. o. Hôrka 354, 05912 Hôrka IČO: 53558537. Všetky práva vyhradené.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk