DV s pon.čerpadlom 3Ti-37 / 100l

Kód: AQL 130034
Neohodnotené
Značka: AQUA LINE
Vodáreň s ponorným čerpadlom 100L - Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3TI-37 / 100l - RTS

Detailné informácie

Podrobný popis

Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3Ti-37 / 100l je určená na čerpanie pitnej a úžitkovej vody. Praktické využitie ponorného čerpadla 3Ti-37  je predovšetkým v tom, že je možné ho použiť k čerpaniu vody z väčších hĺbok ako 8 m. 

Ponorné čerpadlo 3Ti-37 má plávajúce obežné kolesá a tým zvýšenú odolnosť voči piesku, alebo iným abrazívnym látkam, ktoré sa vo vode môžu nachádzať.

Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená ( Resistance To Sand = odolné voči piesku

Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3Ti-37 je vhodná pri zriaďovaní vodovodov v rodinných domoch, chatách, letných sídlach, školách a hospodárskych zariadeniach, ako aj na účely zásobovania vodou na postreky a zavlažovanie záhrad.

Tým, že ponorné čerpadlo použité v tejto domácej vodárni má plávajúce obežné kolesá, je možné ho použiť aj do čerstvých / nových studní a vrtov, pretože dokáže nasať a prečerpať aj vodu so zvýšeným obsahom piesku či iných abrazívnych látok, ktoré sa zvyčajne v čerstvých / nových vrtoch ešte nachádzajú.

Všimnite si prosím súvisiace produkty. Pri každej domácej vodárni sú produkty, ktoré sa najčastejšie používajú a ktoré môžete potrebovať. Pri výbere si samozrejme môžete prezrieť aj iné produkty z našej širokej ponuky a vybrať tie, ktoré vám vyhovujú najviac.

Výhodou produktu – domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3Ti-37 / 100l  –  je tlaková nádoba, ktorá je v tomto sete použitá. Je to tlaková nádoba 100l stojato-ležatá s manometrom. Nemusíte tak riešiť, či zvolíte tlakovú nádobu stojatú, alebo ležatú.

Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3Ti-37 / 100l obsahuje:

  • Ponorné čerpadlo 3Ti-37
  • Pripojovací set k ponorným čerpadlám 1" so spätnou klapkou
  • Tlaková nádoba 100l stojatá
  • Integrovaný tlakový spínač s manometrom
  • Hadica spojovacia 1" flexi 70cm s kolenom
  • Guľový ventil MF,P 1"
  • PE prechod 32/1" vnútorný závit