DV s pon.čerpadlom SCR 0,50/80l

Kód: AQL 130005
Neohodnotené
Značka: AQUA LINE
Vodáreň s ponorným čerpadlom 80L - Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom SCR-0,50 / 80l

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponorné vretenové čerpadlo IBO SCR - 0,50/80l je konštrukčne vyrobené ako odolné, bezúdržbové čerpadlo so širokou škálou použitia.

Ponorné vretenové čerpadlo IBO SCR - 0,50 je určené na čerpanie pitnej a úžitkovej vody. Praktické a veľastranné využitie ponorného čerpadla IBO SCR - 0,50 je možné hlavne vďaka jeho rozmerom. Toto čerpadlo je možné použiť do vrtov.

Ponorné čerpadlo IBO SCR - 0,50 je vhodné pri zriaďovaní vodovodovv rodinných domoch, chatách, letných sídlach, školách a hospodárskych zariadeniach, ako aj na účely zásobovania vodou na postreky a zavlažovanie záhrad. Ponorné čerpadlo IBO SCR - 0,50 sa výborne hodí aj ako súčasť domácej vodárne s ponorným čerpadlom.

K tomuto ponornému čerpadlu IBO SCR - 0,50 dostanete závesné zariadenie v dĺžke kábla ZADARMO.

V prípade, že je vretenové čerpadlo použité vo vrte, alebo v studni, ktorá obsahuje spomínané abrazívne látky, môže sa stať, že sa po čase vreteno oderie a čerpadlo stratí tlak. V takomto prípade sa na čerpadle vymení celá mechanika - celý set: vreteno, rotor, stator. Keďže daný set spotrebný materiál, ktorý môže niekde vydržať bez poškodenia roky a inde zasa menej - podľa použitia, záruka sa vzťahuje iba na prácu výmeny. Set - vreteno, rotor, stator je za úhradu 13.-€ ako celok. Po výmene je čerpadlo znova ako nové.  

Tým, že je toto ponorné čerpadlo vretenové, je možné ho použiť aj do čerstvých / nových studní a vrtov, pretože dokáže nasať a prečerpať aj vodu s obsahom piesku, či iných abrazívnych látok, ktoré sa zvyčajne v čerstvých / nových vrtoch ešte nachádzajú.

 

 Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom SCR-0,50 / 80L obsahuje:

- čerpadlo SCR-0,50

-  tlaková nádoba 80l stojatá AQUA OLA

- tlakový spínač PC-2

- vsuvka 1"

- spätná klapka 1 "

- spojovacia hadica 80cm

- prechodový kus s vonkajším závitom 32x1"

- prechodový kus s vnútorným závitom 32x1"

- guľový ventil MF, M 1"

- závesné zariadenie (v dĺžke kábla čerpadla) ZADARMO

Všimnite si prosím súvisiace produkty. Pri každej domácej vodárni sú produkty, ktoré sa najčastejšie používajú a ktoré môžete potrebovať.