DV s pon.čerpadlom SQIBO 0,55/80l

Kód: AQL 130002
Neohodnotené
Značka: AQUA LINE
Vodáreň s ponorným čerpadlom 80L - Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3 SQIBO - 0,55 / 80l

Detailné informácie

Podrobný popis

Domáca vodáreň s ponorným vretenovým čerpadlom 3 - SQIBO - 0,55 / 80l 230V je určená na čerpanie pitnej a úžitkovej vody. Praktické využitie ponorného čerpadla 3 - SQIBO - 0,55  je predovšetkým v tom, že je možné ho použiť pri čerpaní vody z väčších hĺbok ako 8 m. 

Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3 - SQIBO - 0,55 je vhodná pri zriaďovaní vodovodov v rodinných domoch, chatách, letných sídlach, školách a hospodárskych zariadeniach, ako aj na účely zásobovania vodou na postreky a zavlažovanie záhrad.

Ponorné čerpadlo použité v tejto domácej vodárni je vretenové, a preto je možné ho použiť aj do čerstvých / nových studní a vrtov. Dokáže nasať a prečerpať aj vodu s obsahom piesku, či iných abrazívnych látok, ktoré sa zvyčajne v čerstvých / nových vrtoch ešte nachádzajú.

V prípade, že je vretenové čerpadlo použité vo vrte, alebo v studni, ktoré obsahujú spomínané abrazívne látky, môže sa stať že po čase sa vreteno oderie a čerpadlo stratí tlak. V takomto prípade sa na čerpadle vymení takzvane celá mechanika, teda celý set - vreteno, rotor, stator. Keďže daný set je v podstate sporetebný materiál, ktorý môže niekde vydržať bez poškodenia roky a inde zasa menej - podľa použitia, záruka sa vzťahuje iba na prácu výmeny. 38954>Set - vreteno, rotor, stator je za úhradu 13.-€, ako celok. Po výmene je čerpadlo znova ako nové.

Všimnite si prosím súvisiace produkty. Pri každej domácej vodárni sú produkty, ktoré sa najčastejšie používajú, a ktoré môžete potrebovať. Pri výbere si samozrejme môžete pozrieť aj iné produkty z našej širokej ponuky, a vybrať tie, ktoré vám najviac vyhovujú.

Ak vám viac vyhovuje použiť tlakovú nádobu ležatú, stačí ak v objednávke v časti poznámky uvediete tento fakt. Cena domácej vodárne sa nezmení.

Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom SQIBO - 0,55 / 80L obsahuje:

- čerpadlo SQIBO - 0,55

- tlaková nádoba AQUA OLA 80L stojatá 

- tlakový spínač PC-2

- vsuvka 1"

- spätná klapka 1 " 

- spojovacia hadica 80cm 

- prechodový kus s vonkajším závitom 32x1"

- prechodový kus s vnútorným závitom 32x1"

- guľový ventil MF, M 1"

- závesné zariadenie (v dĺžke kábla čerpadla) ZADARMO