DV s ponorným čerpadlom 3” STM 20 / 100l

Kód: AQL 130045
Neohodnotené
Značka: AQUA LINE
Vodáreň s ponorným čerpadlom 100L - Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3" STM 20 / 100l -RTS

Detailné informácie

Podrobný popis

Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3" STM 20 je určená na čerpanie pitnej a úžitkovej vody. Praktické využitie ponorného čerpadla 3" STM 20  je predovšetkým v tom, že je možné ho použiť k čerpaniu vody z väčších hĺbok ako 8 m. 

Ponorné čerpadlo 3" STM 20 má plávajúce obežné kolesá a tým zvýšenú odolnosť voči piesku, alebo iným abrazívnym látkam, ktoré sa vo vode môžu nachádzať.

Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená ( Resistance TSand = odolné voči piesku )

Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3" STM 20 je vhodná pri zriaďovaní vodovodov v rodinných domoch, chatách, letných sídlach, školách a hospodárskych zariadeniach, ako aj na účely zásobovania vodou na postreky a zavlažovanie záhrad.

Tým, že ponorné čerpadlo použité v tejto domácej vodárni má plávajúce obežné kolesá, je možné ho použiť aj do čerstvých / nových studní a vrtov, pretože dokáže nasať a prečerpať aj vodu so zvýšeným obsahom piesku či iných abrazívnych látok, ktoré sa zvyčajne v čerstvých / nových vrtoch ešte nachádzajú.

Všimnite si prosím súvisiace produkty. Pri každej domácej vodárni sú produkty, ktoré sa najčastejšie používajú a ktoré môžete potrebovať. Pri výbere si samozrejme môžete prezrieť aj iné produkty z našej širokej ponuky a vybrať tie, ktoré vám vyhovujú najviac.

Výhodou produktu – domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3" STM 20 / 100l  –  je tlaková nádoba, ktorá je v tomto sete použitá. Je to tlaková nádoba 100l stojato-ležatá s manometrom. Nemusíte tak riešiť, či zvolíte tlakovú nádobu stojatú, alebo ležatú.

Domáca vodáreň s ponorným čerpadlom 3" STM 20 / 100L obsahuje:

- čerpadlo 3" STM 20

- tlaková nádoba 100L stojato-ležatá 

- tlakový spínač PC-2

- vsuvka redukovaná 5/4" x 1"

- spätná klapka 1"

- spojovacia hadica 80cm

- prechodový kus s vonkajším závitom 32x1"

- prechodový kus s vnútorným závitom 32x1"

- guľový ventil MF,M 1"

- závesné zariadenie (v dĺžke kábla čerpadla) ZADARMO