Ponorné čerpadlo 4SD 10-13 400V

Kód: AQL 150012
Neohodnotené
Značka: AQUA LINE
Ponorné čerpadlo na vodu - Ponorné čerpadlo 4 SD 10-13 / 400V - RTS

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponorné čerpadlá na pitnú vodu sa používajú pri zásobovaní priemyselných, obytných či poľnohospodárskych objektov pitnou vodou, získavanou z väčších hĺbok (viac ako 8m) alebo privádzanou z väčšej vzdialenosti.

K ponorným čerpadlám na pitnú vodu prikladáme návod na použitie a záručný list.

Ponorné čerpadlo IBO 4SD 10-13 má zvýšenú odolnosť voči piesku a iným abrazívnym látkam, ktoré sa vo vode môžu nachádzať.

Ponorné čerpadlo s označením RTS znamená ( Resistance To Sand = odolné voči piesku

Ponorné čerpadlo IBO 4SD 10-13 s plávajúcimi obežnými kolesami je určené aj do nových či čerstvých vrtov, studní, nádrží, vodojemov i zberných šácht. Toto čerpadlo je vhodné na zvyšovanie tlaku pri zabudovaní do rozvodného potrubia, ďalej pre domáce alebo priemyselné použitie a zavlažovanie či postrekovanie vodou.

  • Hydraulická časť čerpadla IBO 4SD 10-13 je od motora oddelená (čerpadlo nie je postavené ako monoblok - v prípade poruchy sa dá čerpadlo jednoducho demontovať. Prípadná oprava (ktorú realizujeme my) nemusí byť nákladná a je predovšetkým rýchla čo je pri prípadnej poruche veľkou výhodou. 
  • Čerpadlo je vybavené tepelnou ochranou - poistkou.


Ponorné čerpadlo IBO 4SD 10-13 je vhodné aj pre malé a stredné protipožiarne stanice alebo ako súčasť domácej vodárne s ponorným čerpadlom.

  • Pri použití čerpadla do novej/čerstvej studni alebo vrtu odporúčame použiť dezinfekciu. 
  • Aplikáciou dezinfekcie PolyWELL pomôžete vodnému zdroju regenerovať sa a vyčistiť sa.