Ponorné čerpadlo vretenové 3 SCR - 0,25

Kód: AQL 120002
Neohodnotené
Značka: AQUA LINE
Ponorné čerpadlo na vodu - Ponorné čerpadlo vretenové IBO 3 SCR - 0,25

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponorné 3" (trojpalcové) vretenové čerpadlo IBO 3 SCR - 0,25 je konštrukčne vyrobené ako odolné, bezúdržbové čerpadlo so širokou škálou použitia.

Toto čerpadlo je určené na čerpanie pitnej a úžitkovej vody. Praktické a veľastranné využitie ponorného čerpadla IBO 3 SCR - 0,25 je možné hlavne vďaka jeho rozmerom. Toto úzke čerpadlo je možné použiť aj do veľmi úzkych vrtov. 

Čerpadlo je vhodné pri zriaďovaní vodovodov v rodinných domoch, chatách, letných sídlach, školách a hospodárskych zariadeniach, ako aj na účely zásobovania vodou na postreky a zavlažovanie záhrad. Ponorné čerpadlo  IBO 3 SCR - 0,25 sa výborne hodí aj ako súčasť domácej vodárne s ponorným čerpadlom.

V prípade, že je vretenové čerpadlo použité vo vrte, alebo v studni, ktorá obsahuje spomínané abrazívne látky, môže sa stať, že sa po čase vreteno oderie a čerpadlo stratí tlak. V takomto prípade sa na čerpadle vymení celá mechanika - celý set: vreteno, rotor, stator. Keďže daný set je v podstate spotrebný materiál, ktorý môže niekde vydržať bez poškodenia roky a inde zasa menej - podľa použitia, záruka sa vzťahuje iba na prácu výmeny. Set - vreteno, rotor, stator je za úhradu 12.-€, ako celok. Po výmene je čerpadlo znova ako nové.  

Tým, že je toto ponorné čerpadlo vretenové, dokáže nasať a prečerpať aj vodu s malým obsahom piesku či iných abrazívnych látok, ktoré sa zvyčajne v čerstvých/nových vrtoch ešte nachádzajú.