Ponorné čerpadlo vretenové SQIBO - 0,55

Kód: AQL 120006
Neohodnotené
Značka: AQUA LINE
Ponorné čerpadlo na vodu - Ponorné čerpadlo vretenové 3 - SQIBO - 0,55

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponorné 3" (trojpalcové) vretenové čerpadlo SQIBO - 0,55 je konštrukčne vyrobené ako odolné, bezúdržbové čerpadlo so širokou škálou použitia.

Použitie:

Je určené na čerpanie pitnej a úžitkovej vody. Praktické a veľastranné využitie ponorného čerpadla SQIBO - 0,55  je možné hlavne vďaka jeho rozmerom.

Toto úzke čerpadlo je možné použiť aj do veľmi úzkych vrtov. Ponorné čerpadlo je vhodné pri zriaďovaní vodovodov v rodinných domoch, chatách, letných sídlach, školách a hospodárskych zariadeniach, ako aj na účely zásobovania vodou na postreky a zavlažovanie záhrad. Ponorné čerpadlo SQIBO - 0,55 sa výborne hodí aj ako súčasť domácej vodárne s ponorným čerpadlom.

V prípade, že je vretenové čerpadlo použité vo vrte, alebo v studni, ktorá obsahuje abrazívne látky, môže sa stať, že sa po čase vreteno oderie a čerpadlo stratí tlak. V takomto prípade sa na čerpadle vymení celá mechanika -  celý set: vreteno, rotor, stator. Keďže daný set je spotrebný materiál, ktorý môže niekde vydržať bez poškodenia roky a inde zasa menej - podľa použitia, záruka sa vzťahuje iba na prácu výmeny. Set - vreteno, rotor, stator je za úhradu 12.-€, ako celok. Po výmene je čerpadlo znova ako nové.

K tomuto ponornému čerpadlu SQIBO - 0,55 dostanete závesné zariadenie v dĺžke kábla ZADARMO.

Tým, že je toto ponorné čerpadlo vretenové, dokáže nasať a prečerpať aj vodu s malým obsahom piesku, či iných abrazívnych látok, ktoré sa zvyčajne v čerstvých/nových vrtoch ešte nachádzajú.