Ponorné čerpadlo vretenové SQIBO - 0,75

Kód: AQL 120007
Neohodnotené
Značka: AQUA LINE
Ponorné čerpadlo na vodu - Ponorné čerpadlo vretenové 3 - SQIBO - 0,75

Detailné informácie

Podrobný popis

Ponorné 3" (trojpalcové) vretenové čerpadlo SQIBO - 0,75 je konštrukčne vyrobené ako odolné, bezúdržbové čerpadlo so širokou škálou použitia.

Použitie čerpadla: 

Ponorné vretenové čerpadlo 3 - SQIBO - 0,75 je určené na čerpanie pitnej a úžitkovej vody.

Praktické a veľastranné využitie ponorného čerpadla SQIBO - 0,75 je možné hlavne vďaka jeho rozmerom. Toto úzke čerpadlo je možné použiť aj do veľmi úzkych vrtov. Ponorné čerpadlo je vhodné pri zriaďovaní vodovodov v rodinných domoch, chatách, letných sídlach, školách a hospodárskych zariadeniach, ako aj na účely zásobovania vodou na postreky a zavlažovanie záhrad.

Ponorné čerpadlo SQIBO - 0,75 sa výborne hodí aj ako súčasť domácej vodárne s ponorným čerpadlom.

V prípade, že je vretenové čerpadlo použité vo vrte, alebo v studni, ktorá obsahuje abrazívne látky, môže sa stať, že sa vreteno po čase oderie a čerpadlo stratí tlak. V takomto prípade sa na čerpadle vymení celá mechanika - celý set: vreteno, rotor, stator. Keďže je daný set spotrebný materiál, ktorý môže niekde vydržať bez poškodenia roky a inde zasa menej - podľa použitia, záruka sa vzťahuje iba na prácu výmeny. 38954>Set - vreteno, rotor, stator je za úhradu 12.-€, ako celok. Po výmene je čerpadlo znova ako nové.

Ak sa chcete vyhnúť prípadnej výmene spomínaného setu, lebo viete, že studňa / vrt pieskuje - vhodná alternatíva je čerpadlo s plávajucími obežnými kolesami,  napríklad: Ponorné čerpadlo 3Ti-20

K tomuto ponornému čerpadlu SQIBO - 0,75 dostanete závesné zariadenie v dĺžke kábla ZADARMO.