SK-13 set  s 1” komplet pripojením

Kód: AQL 250004
Neohodnotené
Značka: AQUA LINE
Ochrana behu na sucho - Ochrana behu na sucho SK-13 set s komplet 1" pripojením

Detailné informácie

Podrobný popis

Ochrana behu na sucho SK-13 je vhodná pre samonasávacie, povrchové čerpadlá a pre veľkú väčšinu ponorných čerpadiel, vrátane vretenových ponorných čerpadiel do výkonu 1,5kW.

Pre správne použitie Ochrany behu na sucho SK13 je potrebný minimálny výstupný tlak z čerpadiel 0,8 bar. Ochrana behu na sucho SK13 sa reštartuje manuálne.

Výhody:

- jednoduchá inštalácia v akejkoľvek (horizontálnej, alebo vertikálnej ) polohe

- chráni čerpadlo pred poškodením

- je vhodná aj pre použitie pre domáce vodárne s tlakovou nádobou a tlakovým spínačom (min.spínací tlak 1,0 bar.)

Ochrana behu na sucho SK13 je dodávaná s káblami, s vidlicou a zásuvkou. Pracuje na základe kontroly tlaku na výstupe z čerpadla. Tlak nastavený z výroby a tlak pri zapnutí: 0,7 bar (vyp.) 1,2 bar (zap.)

Prístroj - ochrana behu na sucho SK13 vypne napájanie, keď zistí nižší tlak v systéme, ako je nastavený tlak. V prípade, že tlak v systéme prekročí nastavený tlak, zariadenie znova zapne napájanie. Ochranu behu na sucho možno aplikovať nezávisle alebo môže spolupracovať s iným spínačom. Keď pracuje s iným spínačom, chráni čerpadlo pred poklesom tlaku alebo poškodením spôsobeným chodu nasucho. Ochrana behu na sucho SK13 je vybavená tlačidlom RESET, poskytuje podmienené / povinné pripojenie čerpadla.

Ochrana behu na sucho SK-13 set s 1" pripojením obsahuje:

- ochrana behu na sucho SK13 s pripojením (samica+samec)

- spojovacia armatúra 3-cestná

- teflonová páska